
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 12 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Packaging | Reel |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ω |
| Drive Level | 10 µW |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
