TXETDDSANF-30.000000
Manufacturer:
Taitien
Mfr.Part #:
TXETDDSANF-30.000000
Datasheet:
Description:
Oscillators SMD-4 SMD/SMT TCXO 30 MHz
ParameterValue
Length3.2004 mm
Width2.4892 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-30 °C
Height990.6 µm
RoHSCompliant
Frequency30 MHz
Frequency Stability2.5 ppm
Max Supply Current2.5 mA
TypeTCXO
Output FormatClipped Sine Wave
Base ResonatorCrystal
Height - Seated (Max)1 mm
PackagingReel
Operating Supply Voltage2.8 V to 3.3 V
Supply Current2.5 mA