
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Gain | 3 dBi |
| Number of Bands | 2 |
| Frequency Range | 824 MHz to 960 MHz, 1.71 GHz to 2.17 GHz |
| Frequency Group | Wide Band |
| Antenna Type | FPC |
| Applications | 3G, GSM, NB |
| VSWR | 1.5 |
| Power - Max | 2 W |
Stock: 93
Distributors
pcbx
Unit Price$0.37776
Ext.Price$0.37776
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37776 | $0.37776 |
| 10 | $0.29664 | $2.96640 |
| 50 | $0.25586 | $12.79300 |
| 100 | $0.22068 | $22.06800 |
| 500 | $0.20137 | $100.68500 |
| 1000 | $0.18944 | $189.44000 |
