

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | |
| Impedance | 80 Ω |
| Frequency | 10 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Drive Level | 100 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Height - Seated (Max) | 1.4 mm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 463
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19402
Ext.Price$0.19402
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19402 | $0.19402 |
| 10 | $0.17365 | $1.73650 |
| 50 | $0.15542 | $7.77100 |
| 100 | $0.13635 | $13.63500 |
| 500 | $0.11962 | $59.81000 |
| 1000 | $0.10495 | $104.95000 |
| 3000 | $0.09775 | $293.25000 |
| 5000 | $0.09104 | $455.20000 |
