

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| Frequency | 11.0592 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 1248
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19613
Ext.Price$0.19613
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19613 | $0.19613 |
| 10 | $0.17476 | $1.74760 |
| 50 | $0.15571 | $7.78550 |
| 100 | $0.13504 | $13.50400 |
| 500 | $0.11711 | $58.55500 |
| 1000 | $0.10156 | $101.56000 |
| 3000 | $0.09391 | $281.73000 |
| 5000 | $0.08683 | $434.15000 |
