

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 10827
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07738
Ext.Price$0.07738
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07738 | $0.07738 |
| 10 | $0.06922 | $0.69220 |
| 50 | $0.06192 | $3.09600 |
| 100 | $0.05508 | $5.50800 |
| 500 | $0.04899 | $24.49500 |
| 1000 | $0.04382 | $43.82000 |
| 3000 | $0.03920 | $117.60000 |
| 5000 | $0.03685 | $184.25000 |
