

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | |
| Impedance | 60 Ω |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Operating Mode | Fundamental |
| Drive Level | 100 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Load Capacitance | 9 pF |
Stock: 14443
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12250
Ext.Price$0.12250
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12250 | $0.12250 |
| 10 | $0.06125 | $0.61250 |
| 50 | $0.05505 | $2.75250 |
| 100 | $0.04947 | $4.94700 |
| 500 | $0.04349 | $21.74500 |
| 1000 | $0.03823 | $38.23000 |
| 3000 | $0.03361 | $100.83000 |
| 5000 | $0.02793 | $139.65000 |
