

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 60 Ω |
| Frequency | 13 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
Stock: 3
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10474
Ext.Price$0.10474
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10474 | $0.10474 |
| 10 | $0.09374 | $0.93740 |
| 50 | $0.08390 | $4.19500 |
| 100 | $0.07504 | $7.50400 |
| 500 | $0.06712 | $33.56000 |
| 1000 | $0.06004 | $60.04000 |
| 3000 | $0.05537 | $166.11000 |
| 5000 | $0.05106 | $255.30000 |
