

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 40 Ω |
| Frequency | 14.31818 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 151
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21590
Ext.Price$0.21590
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21590 | $0.21590 |
| 10 | $0.19202 | $1.92020 |
| 50 | $0.17078 | $8.53900 |
| 100 | $0.15051 | $15.05100 |
| 500 | $0.13264 | $66.32000 |
| 1000 | $0.11689 | $116.89000 |
| 3000 | $0.10841 | $325.23000 |
| 5000 | $0.10055 | $502.75000 |
