

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 60 Ω |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 1190
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08141
Ext.Price$0.08141
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08141 | $0.08141 |
| 10 | $0.07306 | $0.73060 |
| 50 | $0.06557 | $3.27850 |
| 100 | $0.05850 | $5.85000 |
| 500 | $0.05219 | $26.09500 |
| 1000 | $0.04690 | $46.90000 |
| 3000 | $0.04214 | $126.42000 |
| 5000 | $0.03969 | $198.45000 |
