

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 35 Ω |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 5302
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12442
Ext.Price$0.12442
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12442 | $0.12442 |
| 10 | $0.06221 | $0.62210 |
| 50 | $0.05602 | $2.80100 |
| 100 | $0.05044 | $5.04400 |
| 500 | $0.04514 | $22.57000 |
| 1000 | $0.04040 | $40.40000 |
| 3000 | $0.03616 | $108.48000 |
| 5000 | $0.03058 | $152.90000 |
