

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 18 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 35 Ω |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 921
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12326
Ext.Price$0.12326
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12326 | $0.12326 |
| 10 | $0.06163 | $0.61630 |
| 50 | $0.05549 | $2.77450 |
| 100 | $0.04996 | $4.99600 |
| 500 | $0.04461 | $22.30500 |
| 1000 | $0.03983 | $39.83000 |
| 3000 | $0.03557 | $106.71000 |
| 5000 | $0.02999 | $149.95000 |
