
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 30 Ω |
| Frequency | 20 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
Stock: 692
Distributors
pcbx
Unit Price$0.20074
Ext.Price$0.20074
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20074 | $0.20074 |
| 10 | $0.18014 | $1.80140 |
| 50 | $0.16166 | $8.08300 |
| 100 | $0.14605 | $14.60500 |
| 500 | $0.13195 | $65.97500 |
| 1000 | $0.11921 | $119.21000 |
| 3000 | $0.11201 | $336.03000 |
| 5000 | $0.10525 | $526.25000 |
