

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 55 Ω |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 31484
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07632
Ext.Price$0.07632
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07632 | $0.07632 |
| 10 | $0.06842 | $0.68420 |
| 50 | $0.06134 | $3.06700 |
| 100 | $0.05465 | $5.46500 |
| 500 | $0.04869 | $24.34500 |
| 1000 | $0.04303 | $43.03000 |
| 3000 | $0.03802 | $114.06000 |
| 5000 | $0.03567 | $178.35000 |
