

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 30 Ω |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Drive Level | 100 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Load Capacitance | 12 pF |
Stock: 32884
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11828
Ext.Price$0.11828
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11828 | $0.11828 |
| 10 | $0.05914 | $0.59140 |
| 50 | $0.05318 | $2.65900 |
| 100 | $0.04782 | $4.78200 |
| 500 | $0.04256 | $21.28000 |
| 1000 | $0.03788 | $37.88000 |
| 3000 | $0.03371 | $101.13000 |
| 5000 | $0.02832 | $141.60000 |
