

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 45 Ω |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 10154
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07709
Ext.Price$0.07709
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07709 | $0.07709 |
| 10 | $0.06898 | $0.68980 |
| 50 | $0.06173 | $3.08650 |
| 100 | $0.05482 | $5.48200 |
| 500 | $0.04869 | $24.34500 |
| 1000 | $0.04396 | $43.96000 |
| 3000 | $0.03969 | $119.07000 |
| 5000 | $0.03734 | $186.70000 |
