

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 18 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | |
| Impedance | 45 Ω |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Drive Level | 100 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 45 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 8754
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07373
Ext.Price$0.07373
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07373 | $0.07373 |
| 10 | $0.06587 | $0.65870 |
| 50 | $0.05885 | $2.94250 |
| 100 | $0.05218 | $5.21800 |
| 500 | $0.04627 | $23.13500 |
| 1000 | $0.04173 | $41.73000 |
| 3000 | $0.03763 | $112.89000 |
| 5000 | $0.03528 | $176.40000 |
