

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 16 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 35 Ω |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 1842
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12288
Ext.Price$0.12288
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12288 | $0.12288 |
| 10 | $0.06144 | $0.61440 |
| 50 | $0.05513 | $2.75650 |
| 100 | $0.04947 | $4.94700 |
| 500 | $0.04440 | $22.20000 |
| 1000 | $0.03985 | $39.85000 |
| 3000 | $0.03577 | $107.31000 |
| 5000 | $0.02999 | $149.95000 |
