
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 30 Ω |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
Stock: 2973
Distributors
pcbx
Unit Price$0.18720
Ext.Price$0.18720
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18720 | $0.18720 |
| 10 | $0.16647 | $1.66470 |
| 50 | $0.14803 | $7.40150 |
| 100 | $0.13396 | $13.39600 |
| 500 | $0.12123 | $60.61500 |
| 1000 | $0.10971 | $109.71000 |
| 3000 | $0.10239 | $307.17000 |
| 5000 | $0.09555 | $477.75000 |
