

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | |
| Impedance | 30 Ω |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Drive Level | 100 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 32544
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12844
Ext.Price$0.12844
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12844 | $0.12844 |
| 10 | $0.06422 | $0.64220 |
| 50 | $0.05816 | $2.90800 |
| 100 | $0.05267 | $5.26700 |
| 500 | $0.04617 | $23.08500 |
| 1000 | $0.04047 | $40.47000 |
| 3000 | $0.03548 | $106.44000 |
| 5000 | $0.02989 | $149.45000 |
