TXM27M0004252FBCEO00T
Manufacturer:
TAE
Mfr.Part #:
TXM27M0004252FBCEO00T
Datasheet:
Description:
Resonators SMD SMD/SMT Frequency:27 MHz Frequency Tolerance:10 ppm Frequency Stability:30 ppm 12 pF -40 °C 85 °C
ParameterValue
Capacitance12 pF
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Impedance50 Ω
Frequency27 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance10 ppm