

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 27 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 871
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07622
Ext.Price$0.07622
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07622 | $0.07622 |
| 10 | $0.06833 | $0.68330 |
| 50 | $0.06125 | $3.06250 |
| 100 | $0.05450 | $5.45000 |
| 500 | $0.04850 | $24.25000 |
| 1000 | $0.04333 | $43.33000 |
| 3000 | $0.03871 | $116.13000 |
| 5000 | $0.03636 | $181.80000 |
