

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| Frequency | 3.579545 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 1638
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09667
Ext.Price$0.09667
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09667 | $0.09667 |
| 10 | $0.08649 | $0.86490 |
| 50 | $0.07738 | $3.86900 |
| 100 | $0.06824 | $6.82400 |
| 500 | $0.06018 | $30.09000 |
| 1000 | $0.05306 | $53.06000 |
| 3000 | $0.04870 | $146.10000 |
| 5000 | $0.04469 | $223.45000 |
