

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 35 Ω |
| Frequency | 32 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 3989
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07574
Ext.Price$0.07574
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07574 | $0.07574 |
| 10 | $0.06768 | $0.67680 |
| 50 | $0.06048 | $3.02400 |
| 100 | $0.05367 | $5.36700 |
| 500 | $0.04763 | $23.81500 |
| 1000 | $0.04294 | $42.94000 |
| 3000 | $0.03871 | $116.13000 |
| 5000 | $0.03636 | $181.80000 |
