

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| Frequency | 4.9152 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
Stock: 11832
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09667
Ext.Price$0.09667
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09667 | $0.09667 |
| 10 | $0.08643 | $0.86430 |
| 50 | $0.07728 | $3.86400 |
| 100 | $0.06892 | $6.89200 |
| 500 | $0.06146 | $30.73000 |
| 1000 | $0.05481 | $54.81000 |
| 3000 | $0.05046 | $151.38000 |
| 5000 | $0.04645 | $232.25000 |
