

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 25 Ω |
| Frequency | 40 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 24701
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07680
Ext.Price$0.07680
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07680 | $0.07680 |
| 10 | $0.06890 | $0.68900 |
| 50 | $0.06182 | $3.09100 |
| 100 | $0.05519 | $5.51900 |
| 500 | $0.04928 | $24.64000 |
| 1000 | $0.04329 | $43.29000 |
| 3000 | $0.03802 | $114.06000 |
| 5000 | $0.03577 | $178.85000 |
