

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | |
| Impedance | 30 Ω |
| Frequency | 40 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Drive Level | 10 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Load Capacitance | 15 pF |
Stock: 12508
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12134
Ext.Price$0.12134
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12134 | $0.12134 |
| 10 | $0.06067 | $0.60670 |
| 50 | $0.05462 | $2.73100 |
| 100 | $0.04918 | $4.91800 |
| 500 | $0.04357 | $21.78500 |
| 1000 | $0.03860 | $38.60000 |
| 3000 | $0.03420 | $102.60000 |
| 5000 | $0.02862 | $143.10000 |
