

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| Frequency | 6.7458 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
Stock: 2719
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08717
Ext.Price$0.08717
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08717 | $0.08717 |
| 10 | $0.07795 | $0.77950 |
| 50 | $0.06970 | $3.48500 |
| 100 | $0.06205 | $6.20500 |
| 500 | $0.05524 | $27.62000 |
| 1000 | $0.04918 | $49.18000 |
| 3000 | $0.04526 | $135.78000 |
| 5000 | $0.04165 | $208.25000 |
