

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| Frequency | 6 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
Stock: 1146
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08669
Ext.Price$0.08669
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08669 | $0.08669 |
| 10 | $0.07757 | $0.77570 |
| 50 | $0.06941 | $3.47050 |
| 100 | $0.06184 | $6.18400 |
| 500 | $0.05509 | $27.54500 |
| 1000 | $0.04908 | $49.08000 |
| 3000 | $0.04521 | $135.63000 |
| 5000 | $0.04165 | $208.25000 |
