| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Output Current | 1.4 A |
| Output Voltage | 50 V |
| Continuous Collector Current | 500 mA |
| Input Voltage | 30 V |
Stock: 2599
Distributors
pcbx
Unit Price$0.15293
Ext.Price$0.15293
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15293 | $0.15293 |
| 10 | $0.13465 | $1.34650 |
| 50 | $0.11856 | $5.92800 |
| 100 | $0.10117 | $10.11700 |
| 500 | $0.08633 | $43.16500 |
| 1000 | $0.08297 | $82.97000 |
| 3000 | $0.07974 | $239.22000 |
| 5000 | $0.07664 | $383.20000 |

