

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RoHS | Compliant |
| Clamping Voltage | 50 V |
| Number of Channels | 2 |
| Packaging | Reel |
| Working Voltage | 26.5 V |
| Peak Pulse Current | 3 A |
| Breakdown Voltage | 28 V |
| Polarity | Bidirectional |
| Peak Pulse Power | 150 W |
| Voltage ESD Contact | 30 kV |
| Voltage ESD Air Gap | 30 kV |
| Diode Capacitance | 15 pF |
Stock: 306
Distributors
pcbx
Unit Price$0.20150
Ext.Price$0.20150
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20150 | $0.20150 |
| 10 | $0.17790 | $1.77900 |
| 50 | $0.15706 | $7.85300 |
| 100 | $0.13465 | $13.46500 |
| 500 | $0.11543 | $57.71500 |
| 1000 | $0.09531 | $95.31000 |
| 3000 | $0.07869 | $236.07000 |
| 5000 | $0.07223 | $361.15000 |
