
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Tolerance | 20 % |
| Life (Hours) | 2000 Hours |
| Diameter | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -45 °C |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 124
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11386
Ext.Price$0.11386
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11386 | $0.11386 |
| 10 | $0.05693 | $0.56930 |
| 50 | $0.05105 | $2.55250 |
| 100 | $0.04578 | $4.57800 |
| 500 | $0.04026 | $20.13000 |
| 1000 | $0.03541 | $35.41000 |
| 3000 | $0.03379 | $101.37000 |
| 5000 | $0.03224 | $161.20000 |
| 10000 | $0.03048 | $304.80000 |
