
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Tolerance | 20 % |
| Life (Hours) | 1000 Hours |
| Diameter | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -45 °C |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 35 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1261
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09312
Ext.Price$0.09312
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09312 | $0.09312 |
| 10 | $0.04656 | $0.46560 |
| 50 | $0.04165 | $2.08250 |
| 100 | $0.03725 | $3.72500 |
| 500 | $0.03259 | $16.29500 |
| 1000 | $0.02852 | $28.52000 |
| 3000 | $0.02716 | $81.48000 |
| 5000 | $0.02587 | $129.35000 |
| 10000 | $0.02440 | $244.00000 |
