
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 410 mA |
| Shielding | Shielded |
| Test Frequency | 500 MHz |
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Self Resonant Frequency | 10 GHz |
| Inductance | 1.6 nH |
| Core Material | Ferrite |
| Height - Seated (Max) | 0.33 mm |
| Tolerance | 0.3 % |
| Packaging | Reel |
Stock: 1298
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01310
Ext.Price$0.01310
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01310 | $0.01310 |
| 10 | $0.00655 | $0.06550 |
| 50 | $0.00504 | $0.25200 |
| 100 | $0.00388 | $0.38800 |
| 500 | $0.00342 | $1.71000 |
| 1000 | $0.00301 | $3.01000 |
| 3000 | $0.00265 | $7.95000 |
| 5000 | $0.00245 | $12.25000 |
| 10000 | $0.00226 | $22.60000 |
| 30000 | $0.00209 | $62.70000 |
| 50000 | $0.00193 | $96.50000 |
| 100000 | $0.00178 | $178.00000 |
