

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.3 nH |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 5.3 GHz |
| Q Factor | 4 |
| DC Resistance (DCR) | 450 mΩ |
| Inductance | 4.7 nH |
| Core Material | H |
| Current Rating | 220 mA |
Stock: 2088
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00336
Ext.Price$0.00336
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00336 | $0.00336 |
| 10 | $0.00259 | $0.02590 |
| 50 | $0.00224 | $0.11200 |
| 100 | $0.00194 | $0.19400 |
| 500 | $0.00165 | $0.82500 |
