

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 4.1 GHz |
| Q Factor | 14 |
| DC Resistance (DCR) | 720 mΩ |
| Inductance | 9.1 nH |
| Core Material | H |
Stock: 3090
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01048
Ext.Price$0.01048
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01048 | $0.01048 |
| 10 | $0.00524 | $0.05240 |
| 50 | $0.00403 | $0.20150 |
| 100 | $0.00310 | $0.31000 |
| 500 | $0.00274 | $1.37000 |
| 1000 | $0.00243 | $2.43000 |
| 3000 | $0.00216 | $6.48000 |
| 5000 | $0.00195 | $9.75000 |
| 10000 | $0.00176 | $17.60000 |
| 30000 | $0.00158 | $47.40000 |
