
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 3.9 GHz |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 8 |
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
| Inductance | 6.8 nH |
| Core Material | Ceramic |
| Current Rating | 300 mA |
Stock: 7725
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01048
Ext.Price$0.01048
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01048 | $0.01048 |
| 10 | $0.00524 | $0.05240 |
| 50 | $0.00403 | $0.20150 |
| 100 | $0.00310 | $0.31000 |
| 500 | $0.00274 | $1.37000 |
| 1000 | $0.00243 | $2.43000 |
| 3000 | $0.00216 | $6.48000 |
| 5000 | $0.00200 | $10.00000 |
| 10000 | $0.00186 | $18.60000 |
| 30000 | $0.00171 | $51.30000 |
| 50000 | $0.00158 | $79.00000 |
