
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 3.2 GHz |
| Q Factor | 8 |
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Inductance | 10 nH |
| Core Material | H |
| Current Rating | 300 mA |
Stock: 94060
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02426
Ext.Price$0.02426
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02426 | $0.02426 |
| 10 | $0.01213 | $0.12130 |
| 50 | $0.00933 | $0.46650 |
| 100 | $0.00718 | $0.71800 |
| 500 | $0.00652 | $3.26000 |
| 1000 | $0.00592 | $5.92000 |
| 3000 | $0.00558 | $16.74000 |
| 5000 | $0.00526 | $26.30000 |
| 10000 | $0.00496 | $49.60000 |
| 30000 | $0.00468 | $140.40000 |
| 50000 | $0.00441 | $220.50000 |
| 100000 | $0.00416 | $416.00000 |
