
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 5 % |
| Core Material | H |
| Inductance | 150 nH |
| Self Resonant Frequency | 500 MHz |
| Current Rating | 150 mA |
| Test Frequency | 100 MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.8 Ω |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
