
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 5 % |
| Core Material | H |
| Inductance | 270 nH |
| Self Resonant Frequency | 350 MHz |
| Current Rating | 150 mA |
| Test Frequency | 50 MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.6 Ω |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2626
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02796
Ext.Price$0.02796
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02796 | $0.02796 |
| 10 | $0.01398 | $0.13980 |
| 50 | $0.01075 | $0.53750 |
| 100 | $0.00979 | $0.97900 |
| 500 | $0.00892 | $4.46000 |
| 1000 | $0.00817 | $8.17000 |
| 3000 | $0.00748 | $22.44000 |
| 5000 | $0.00685 | $34.25000 |
| 10000 | $0.00627 | $62.70000 |
| 30000 | $0.00574 | $172.20000 |
