
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 5 % |
| Core Material | H |
| Inductance | 8.2 nH |
| Self Resonant Frequency | 3 GHz |
| Current Rating | 400 mA |
| Test Frequency | 100 MHz |
| DC Resistance (DCR) | 280 mΩ |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1267
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03320
Ext.Price$0.03320
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03320 | $0.03320 |
| 10 | $0.01660 | $0.16600 |
| 50 | $0.01277 | $0.63850 |
| 100 | $0.01157 | $1.15700 |
| 500 | $0.01048 | $5.24000 |
| 1000 | $0.00959 | $9.59000 |
| 3000 | $0.00878 | $26.34000 |
| 5000 | $0.00804 | $40.20000 |
| 10000 | $0.00736 | $73.60000 |
| 30000 | $0.00673 | $201.90000 |
