
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 1.5 Ω |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 5 % |
| Inductance | 150 nH |
| Current Rating | 300 mA |
| Self Resonant Frequency | 500 MHz |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Core Material | H |
Stock: 1607
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03494
Ext.Price$0.03494
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03494 | $0.03494 |
| 10 | $0.01747 | $0.17470 |
| 50 | $0.01344 | $0.67200 |
| 100 | $0.01214 | $1.21400 |
| 500 | $0.01096 | $5.48000 |
| 1000 | $0.00994 | $9.94000 |
| 3000 | $0.00902 | $27.06000 |
| 5000 | $0.00818 | $40.90000 |
| 10000 | $0.00742 | $74.20000 |
| 30000 | $0.00673 | $201.90000 |
