
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Non-Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
Stock: 18299
Distributors
pcbx
Unit Price$0.22339
Ext.Price$0.22339
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22339 | $0.22339 |
| 10 | $0.19773 | $1.97730 |
| 50 | $0.17501 | $8.75050 |
| 100 | $0.15189 | $15.18900 |
| 500 | $0.13182 | $65.91000 |
| 1000 | $0.12278 | $122.78000 |
| 3000 | $0.11436 | $343.08000 |
| 5000 | $0.10653 | $532.65000 |
