

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Frequency | 19.2 MHz |
| Frequency Stability | 12 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.001 % |
| Load Capacitance | 9.5 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
