

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Features | |
| Impedance | |
| Frequency | 24 GHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Drive Level | 200 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Load Capacitance | 7 pF |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
