

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
Stock: 847
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25334
Ext.Price$0.25334
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25334 | $0.25334 |
| 10 | $0.22669 | $2.26690 |
| 50 | $0.20285 | $10.14250 |
| 100 | $0.17782 | $17.78200 |
| 500 | $0.15588 | $77.94000 |
| 1000 | $0.14189 | $141.89000 |
| 3000 | $0.12916 | $387.48000 |
