

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
Stock: 3992
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23770
Ext.Price$0.23770
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23770 | $0.23770 |
| 10 | $0.21245 | $2.12450 |
| 50 | $0.18989 | $9.49450 |
| 100 | $0.16616 | $16.61600 |
| 500 | $0.14540 | $72.70000 |
| 1000 | $0.12273 | $122.73000 |
| 3000 | $0.10359 | $310.77000 |
