

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 37.8 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 8.5 pF |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14256
Ext.Price$0.14256
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14256 | $0.14256 |
| 10 | $0.13910 | $1.39100 |
| 50 | $0.13754 | $6.87700 |
| 100 | $0.13599 | $13.59900 |
