

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 9 pF |
Stock: 3164
Distributors
pcbx
Unit Price$0.22099
Ext.Price$0.22099
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22099 | $0.22099 |
| 10 | $0.19558 | $1.95580 |
| 50 | $0.17309 | $8.65450 |
| 100 | $0.14898 | $14.89800 |
| 500 | $0.12823 | $64.11500 |
| 1000 | $0.11541 | $115.41000 |
| 3000 | $0.10388 | $311.64000 |
