

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| Frequency | 22.1184 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 16 pF |
Stock: 74
Distributors
pcbx
Unit Price$0.24941
Ext.Price$0.24941
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24941 | $0.24941 |
| 10 | $0.22247 | $2.22470 |
| 50 | $0.19843 | $9.92150 |
| 100 | $0.17306 | $17.30600 |
| 500 | $0.15093 | $75.46500 |
| 1000 | $0.14152 | $141.52000 |
| 3000 | $0.13269 | $398.07000 |
