

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
Stock: 34
Distributors
pcbx
Unit Price$0.17309
Ext.Price$0.17309
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17309 | $0.17309 |
| 10 | $0.15442 | $1.54420 |
| 50 | $0.13776 | $6.88800 |
| 100 | $0.12013 | $12.01300 |
| 500 | $0.10476 | $52.38000 |
| 1000 | $0.09824 | $98.24000 |
| 3000 | $0.09212 | $276.36000 |
